W  niewielkiej odległości od miejsca w którym stoisz, widać boczny korytarz z którego pada jasne światło, którego źródłem jest duży kamień. Jeśli przystaniesz na moment i wsłuchasz, być może uda Ci sie usłyszeć delikatne głosy dochodzące właśnie stamtąd. W cichej Grocie Cienia to jedyne miejsce gdzie możesz wymienić się opiniami z innymi na interesujące tematy. Jeśli dotkniesz kamienia, znajdziesz się na Forum.
To podupadłe Forum poświęcone jest WFRP, niegdyś związane z Katedrą Fantasy i Badlands, aby wokół jednego, wspólnego forum zgromadzić jak najwięcej polskich stron i serwisów o WFRP, a przez to stworzyć szerokie grono dyskusyjne. Nie do końca udana. Forum jednak nadal istnieje i od czasu do czasu ktoś się na nim wypowiada - do dyskusji na forum zapraszam. Niech Cię jednak nie zwiedzie nastrój Groty - choć panują tu dość swobodne i liberalne normy językowo-kulturalne (zgodne z wielowiekową krasnoludzką tradycją), to na forum warto nieco powściągnąć swój język i temperament. Opłaci się nam wszystkim.
Wejście na Forum Wejdź na forum

(C) Sasha, Gliwice 2001-2009. Wszystkie dokumenty w Grocie Cienia objęte są prawem autorskim. Publikowanie ich na innych stronach netu tylko za wyraźną zgodą autorów.