Na kamiennym dnie tej jaskini ktoś porozrzucał w nieładzie masę szpargałów. Większość z nich nie rozpadła się wraz z upływem czasu. Spajająca je magia, której emanację czujesz tak wyraźnie, czy może tutejsze powietrze, wyjątkowo zimne i suche jak pieprz? Są tu woluminy, laski, drogocenne klejnoty, a także jakaś biżuteria. Po dokładniejszym przeszukaniu i przyjrzeniu się, część z nich jesteś w stanie rozpoznać:
pani z eliksirem
Laski Czterech Żywiołów 1.ed. WFRP Potężny i zapomniany artefakt Dawnej Wiary. Artefakt, który miał zmienić oblicze świata...
Kryształ Wizji 1.ed. WFRP Kryształ Wizji pamięta jeszcze czasy Sigmara. O dzięki Ci, Który Zmieniasz Drogi za ten hojny dar dla nas, Twych wyznawców.
Moje Zaklęcia 1.ed. WFRP Zawartość osobistej księgi czarów Ulricha von Rosbathera
Amulet Straconych Dusz 1.ed. WFRP Jeszcze jeden zapomniany silny przedmiot magiczny, który dostawszy się w łapy nekromanty, może być przyczyną nie lada nieszczęścia...
Pierścień Przyzwania 1.ed. WFRP Kiedy potężny demonolog ma dług wdzięczności wobec jeszcze potężniejszego nekromanty... wtedy powstać może Pierścień Przyzwania.
Księga Magii Kapłańskiej 1.ed. WFRP Uzupełnienie znikomych informacji o magii kapłańskiej jak i też samych czarów takowej. Na razie obejmuje nie wszystkie religie, nie wszystkie poziomy. Ariel zapowiada dalszy rozwój tego artykułu !!!
Artefakty 1.ed. WFRP Nie wystarczy wiedzieć jak pokonać Chaos. Warto wiedzieć jeszcze CZYM to zrobić - tu znajdziecie kilka rzeczy na różne okazje...

Wszystkie powyższe opisy przedmiotów, spakowane w jeden plik: Magia - wersja offline
Magia

(Rozmiar: 48 KB)

(C) Sasha, Gliwice 2001-2009. Wszystkie dokumenty w Grocie Cienia objęte są prawem autorskim. Publikowanie ich na innych stronach netu tylko za wyraźną zgodą autorów.