Droga kończy się w olbrzymiej pieczarze. Rozglądasz się lecz w pierwszej chwili nikogo nie dostrzegasz. Dopiero po dłuższej chwili, spod szarych skalnych ścian, powolnym krokiem zbliżają się widmowe sylwetki. To Ci, którzy stworzyli większość tego co się tutaj znajduje:

Członkowie Wewnętrznego Kręgu Groty Cienia: Agenci i Członkowie Zewnętrznego Kręgu:
Ariel
który zwykł był podszywać się niekiedy pod Inkwizycję, oraz być ekspertem od staroświatowych sekt i religii. Z tamtych czasów pochodzi Kącik Ariela, o którego już zbytnio (czytaj: wcale) nie dba. Obecnie zakres jego zainteresowań obejmuje z pewnych względów w szczególny sposób dyliżanse, wozy i wszelki inny miejski transport kołowy...
[mail]

Strzyga
który jest specjalistą od muzy i dźwięku, poza tym notorycznie mrok go ogarnia. Od pewnego czasu działa aktywnie (głównie growlując w studiu i na koncertach oraz pisząc teksty) jako frontman/wokalista obiecującego zespołu metalowego o wdzięcznej nazwie Heretique.
[mail]

Sasha
który to wszystko musi wklepywać, HTMLizować i w ogóle ma przekopane bo i tak wszystko zwykle jest na niego... A nawet nie ma czasu zająć się swoim blogiem...
[mail]

Shimrod
który określa siebie jako "początkujący MG". Co jest oczywiście ściemą jak stąd (Gliwice) do Gdańska. Dodam jeszcze że dla niepoznaki w przerwach pomiędzy mówieniem że nie ma czasu, prowadzi DeDeki, kłóci się z Sashą, kto prowadził ostatni, molestuje Sashę o prowadzenie oraz odbiera maile od wiernych fanów.
[mail]

Ice
zwany Wielkim, spec od wielu rzeczy, poczynając od muzyki i łączenia w sieci krasnoludzkich maszyn liczących a kończąc na zweihanderach, płaszczach inkwizytorów, aptekarstwie i zielarstwie. ;)
[mail]

Tequila Slammer
który dołączył do nas niedawno, i jeszcze zbyt wiele o nim nie wiemy :)
[mail]

Czaderak
o którym wiemy jeszcze mniej... :)
[mail]

Jeżeli chcesz do nas dołączyć (zapraszamy!), o współpracy przeczytać możesz tutaj.

(C) Sasha, Gliwice 2001-2009. Wszystkie dokumenty w Grocie Cienia objęte są prawem autorskim. Publikowanie ich na innych stronach netu tylko za wyraźną zgodą autorów.