W tym miejscu zgromadzone zostały wszelkie nasze zmiany i uzupełnienia zasad z podręcznika. Niektóre są ciągle wykorzystywane, z innych dawno zrezygnowaliśmy, lub korzystają z nich tylko niektórzy z nas. Są tutaj, bo być może któraś z modyfikacji spodoba się Tobie...
Być dzieckiem 1.ed. WFRP zasady tworzenia nieletnich bohaterów
Być kobietą 1.ed. WFRP ten seksistowski artykuł ukazuje wpływ tzw. dymorfizmu płciowego na charakterystyki postaci. Aktykuł jest skrajnie seksistowski i Ariel napisał go na własne ryzyko.
Być staruszkiem 1.ed. WFRP Chcecie zagrać 90-cio letnim sklerotycznym dziadkiem, zrzędzącym na podagrę i bóle w krzyżu? W takim razie to coś dla Was.
uboczne efekty rzucania czarów 1.ed. WFRP Opcjonalne zasady podczas rzucania czarów. Zawiera tabelę losowania efektów krytycznie nieudanego rzucenia czaru, jak również tabelę losowania efektów dla czarów rzuconych nadefektywnie.
new! Tekst o walce 1.ed. WFRP Zmiany w systemie walki WFRP I ed., zebrane i opracowane przez Tequilla Slammera.
new! Broń ręczna 1.ed. WFRP Zestawienie broni ręcznych w walce (także egzotycznych) opracowane przez Tequilla Slammera.
new! Walka strzelecka 1.ed. WFRP Kolejne dzieło Tequilla Slammera. Tym razem to zestawienie broni strzeleckich i zmodyfikowanych zasad ich dotyczących.
mSTOCS - zasady 1.ed. WFRP Alternatywny system walki do WFRP. Zainspirowany przez darmowy, dostępny na sieci system STOCS lite. Ostatnio znacznie poprawiony i uproszczony. Dostępny wraz z gotową do druku Kartą Walki!
walka zbiorowa 1.ed. WFRP Zasady ułatwiające i przyspieszające prowadzenie bitew i potyczek, w których uczestniczy większa ilość BG i NPC.
punkty energii 1.ed. WFRP Zasada odwzorująca zmęczenie i przykładanie się do wykonywanych czynności bohaterów.
Nieumiejętności 1.ed. WFRP krótkowidz, 2 lewe ręce, jąkanie się itp.
Nowe umiejętności 1.ed. WFRP autorytet, cwaniactwo, wiedza o górach i inne
Co sobie wyćwiczysz to sobie rozwiń 1.ed. WFRP Będąc przedstawicielem swojej profesji mamy do dyspozycji schemat rozwoju określonych cech. A co się stanie, jeżeli zechcemy rozwinąć sobie inne?
Co sobie wyćwiczysz to sobie rozwiń II 1.ed. WFRP Druga część rozważań poświęcona selektywnemu rozwojowi postaci. Tym razem o rozwijaniu umiejętności.

Wszystkie powyższe zasady, spakowane w jeden plik: Zasady - wersja offline
Zasady

(Rozmiar: 100 KB)

(C) Sasha, Gliwice 2001-2009. Wszystkie dokumenty w Grocie Cienia objęte są prawem autorskim. Publikowanie ich na innych stronach netu tylko za wyraźną zgodą autorów.