Dochodzisz do wielkiej sali, w której korytarze rozchodzą się promieniście we wszystkich kierunkach. Na końcach wielu z nich widać światło... To przejścia do innych krain, różnych miejsc związanych z WFRP albo po prostu RPG, wartych odwiedzenia. Lecz niestety nie wszystkie - niektóre chodniki są zawalone lub pozamykane - to drogi do upadłych twierdz, których jest coraz więcej, jednak wyryte w skale napisy nie pozwolą tak szybko ujść im z naszej pamięci. A może chciałbyś abym wykuł tutaj korytarz do Twojej krainy? W takim razie zerknij tutaj.

Strony o WFRP, RPG i fantasy:

Critical Hit
Angielski serwis poświęcony WFRP oraz WFB, dużo materiałów oraz setki linków do stron związanych z WFRP/WFB
Kuźnia - The Forge
Serwis specjalizujący się w świetnych materiałach do różnych rpg. Doskonale narysowane plany, lokacje, mapy, a do tego sterta pomysłów na przygody. Wspaniałe miejsce dla MG.
Meglivorn
Strona zaprzyjaźnionego bractwa z Olesna, którzy poza graniem w rpg, organizują u siebie znakomite LARPy. Dużo informacji o kulturze wikingów, a także o tym jak zrobić (lub dla leniwych: gdzie kupić) klimatyczne ubrania w klimacie fantasy, zbroje itp. Zdecydowanie warto zaglądnąć!
Królestwo Magor
Strona poświęcona szeroko pojętej fantasy - oryginalne materiały do kilku systemów RPG, ciekawa własna galeria, wiersze, opowiadania. No i klimat - oszczędny i nie pretensjonalny. Jeśli ktoś szuka inspiracji - niech wybierze się w podróż do Królestwa Magor.
Civitas Europ a.d. 1586 - RPG w świecie alternatywnej Europy pełnej magii i tajemnic
Civitas Europ a.d. 1586 - RPG w świecie alternatywnej Europy pełnej magii i tajemnic. Serwis wydaje się opuszczony, jednak wciąż działa...

Strony i blogi polecające Grotę Cienia:

Wymiana Banerów:

Chcesz, aby znalazł się tutaj drogowskaz do Twojej strony, albo banerek? Umieść nasz baner, lub jeden z buttonów u siebie i daj nam znać!

A oto nasze buttony i banner wraz z kodami do wklejenia na stronę:
Grota Cienia WFRP
<a href="http://wfrp.grotacienia.net" target="_top" name="Grota Cienia">
<img src="http://wfrp.grotacienia.net/images/gcbaner2.jpg" width=400 height=50 border=0 alt="Grota Cienia WFRP" title="Grota Cienia WFRP"></a>


Grota Cienia WFRP
<a href="http://wfrp.grotacienia.net" target="_top" name="Grota Cienia">
<img src="http://wfrp.grotacienia.net/images/gcbutt.jpg" width=100 height=41 border=0 alt="Grota Cienia WFRP" title="Grota Cienia WFRP"></a>


Grota Cienia WFRP
<a href="http://wfrp.grotacienia.net" target="_top" name="Grota Cienia">
<img src="http://wfrp.grotacienia.net/images/gcbuttsm.jpg" width=88 height=31 border=0 alt="Grota Cienia WFRP" title="Grota Cienia WFRP"></a>(C) Sasha, Gliwice 2001-2009. Wszystkie dokumenty w Grocie Cienia objęte są prawem autorskim. Publikowanie ich na innych stronach netu tylko za wyraźną zgodą autorów.