Upadłe twierdze:

Athel Loren (http://www.athel.prv.pl)
To było przyjemne miejsce, zarówno dla gracza jak i MG. Las Athel zawsze był pełen ciekawych materiałów. W tej chwili wypalony do gołej ziemi, ale może kiedyś wyrośnie znowu. Legenda o nim i o elfach z lasu Loren przetrwa w pieśniach.

Badlands - Goblin Revenge (http://www.katedra.info/wfrp/)
Niegdyś siedziba wielkiego niepokonanego plemienia goblinów. Dziś hula tam tylko wiatr.

Bractwo Vulture Crew (http://vulturecrew.glt.pl/)
Strona Sępiej Załogi. Niewiele zostało po nich do zbierania. Sępy wyczyściły pobojowisko. Także w naszej pamięci pozostało niewiele. Pamiętam jedynie że mieli dość prężne forum.

dA#gR_yA! homepage (http://www.jan.step.prv.pl/)
upadła, lecz wciąż moża ściągnąć jej ostatnią wersję

Danse Macabre (http://www.danse-macabre.prv.pl/)
Strona była poświęcona WFRP zarówno pierwszej jak i drugiej edycji. Oprócz tego na stronie było także dużo infromacji i faktów dotyczących średniowiecza takich jak: kalendarium, administacja czy sztuka.

Sylvania (http://www.wfrp.sylvania.prv.pl)
Lata minęły odkąd mroczne hrabstwo Vlada von Carsteina upadło. Kiedyś budzący grozę wśród ludzi, krasnoludów i niziołków, lecz Chaos Niepodzielny sam w sobie jest niezwyciężony i nie boi się niczego. Nawet nieumarli nie mogli go powstrzymać poddali się jego najazdowi po wielkiej bitwie. Pamięć o tamtych dniach częściowo się zatarła, księgi spłonęły w wojennej pożodze, świadkowie poumierali. Niewiele nam zostało z Sylvanii w pamięci, poza jej hymnem. O Fortuna...

Świat Mgły (http://www.swiatmgly.republika.pl/)
Narracyjny PBEM w konwencji fantasy, osadzony w realiach chyba najbardziej zbliżonych do XVII-wiecznej Europy. Wyobraź sobie świat dotknięty straszliwym kataklizmem. Świat, z którego ocalały ledwie skrawki przestrzeni nadającej się do życia. Ziemia stała się cenniejsza niż kiedykolwiek. Zatem kiedy wybuchnie totalna wojna? Niestety wojna wybuchła. Ze świata mgły nie pozostało nic.

czacha

(C) Sasha, Gliwice 2001-2009. Wszystkie dokumenty w Grocie Cienia objęte są prawem autorskim. Publikowanie ich na innych stronach netu tylko za wyraźną zgodą autorów.