Grota Cienia ciągle się rozwija, mozolnie wykuwamy nowe chodniki i pomieszczenia. Jesteśmy jednak już starzy i spracowani a sprawnych rąk do pracy mamy niewiele dlatego jeżeli czujesz się na siłach, majstrowie chętnie przyjmą Cię do terminu. Poszukujemy w szczególności czeladników, którzy po ukończeniu terminu mogliby oddawać się następującym profesjom:
Artysta
ktoś o zdolnościach plastycznych, kto byłby w stanie zająć się oprawą graficzną a w szczególności tworzyć ilustracje dla materiałów na naszych łamach.
Odkrywca
potrzebna będzie co najmniej jedna osoba która będzie miała oczy i uszy otwarte na to co się dzieje w światku WFRP, zarówno w kraju jak i na świecie. Jej zadanie to regularne zbieranie informacji, selekcja i publikowanie wiadomości w postaci wieści.
Krasnoludzki mędrzec
ktoś o dużej wiedzy o świecie WFRP i nie tylko, kto chłodnym i obiektywnym przyglądać się będzie zarówno nowym jak i wcześniej opublikowanym materiałom, pod kątem merytorycznym i stylistycznym, oceniać ich przydatność i ogólny poziom, nie tylko znajdować mocne strony i słabości ale także przedstawiać gronu propozycje poprawienia tych materiałów, wraz z odpowiednią argumentacją.
Krasnoludzki inżynier
ktoś obeznany zarówno z mechaniką jak i światem obu edycji WFRP, znający doskonale różnice pomiędzy oboma systemami - aby tworzyć konwersje materiałów pomiędzy obiema edycjami.
Pisarze
czyli każdy kto ma natchnienie i talent do pisania nowych ciekawych materiałów, bądź przysyłania swoich napisanych wcześniej. Jeśli chciałbyś przesłać nam swoją pracę do oceny i ewentualnego opublikowania, zerknij tutaj.
Chętnych do wstąpienia w nasze szeregi, prosimy o zgłaszanie się pod ten adres: http://cerbermail.com/?PDZ229wmpD.

(C) Sasha, Gliwice 2001-2009. Wszystkie dokumenty w Grocie Cienia objęte są prawem autorskim. Publikowanie ich na innych stronach netu tylko za wyraźną zgodą autorów.