Jeżeli czytasz ten tekstm to zapewne jesteś twórcą ciekawych materiałów związanych z WFRP i chciałbyś zobaczyć je na tej stronie. Oczekujemy z radością na kontakt z Tobą. Zanim jednak wyślesz cokolwiek, chciałbym byś poświęcił(a) chwilę na przeczytanie poniższych wskazówek
  1. Duże pliki: jeśli materiał, który chcesz nam wysłać jest duży (po skompresowaniu zajmuje więcej niż 1 MB), przed wysłaniem samego materiału wyślij nam najpierw maila z informacją na ten adres.
  2. Pliki z grafiką: nie zamierzam nikogo namawiać do rezygnowania z grafiki w swoich pracach, wręcz przeciwnie. Jeżeli jednak bez szkody dla materiału może nie zagnieżdżać w pliku tekstowym ilustracji, ale umieścić je jako oddzielne pliki, całość zajmie dużo mniej miejsca. Wybór formatu plików graficznych, to temat na dłuższą rozprawę, ja ze swej strony pragnę polecić format *.gif do szkiców i planów i jpg do zdjęć i malunków (oczywiście nie są one obowiązkowe i można przysyłać grafikę w każdym z popularnych formatów)
  3. Pliki z tekstem: Wszelkie teksty przesyłaj w plikach tekstowych (*.txt lub *.rtf). Stanowczo nie zalecam plików Worda *.docx, gdyż po pierwsze nie każdy ma najnowszego MsOffice i nie każdy używa Windows. A *.rtf i *.txt można bez problemu przeczytać praktycznie wszędzie.
  4. Słownik ortograficzny: to bardzo pożyteczne urządzenie. Przed wysłaniem czegokolwiek warto to sprawdzić wbudowanym w edytor słownikiem, aby pozbyć się błędów ortograficznych i literówek. Jeżeli nie posiadasz takiego słownika, warto chociaż dać nasz tekst komuś do przeczytania lub w najgorszym razie przeczytać go dokładnie samemu.
  5. Podpisz się!: Nie tylko ja ale i inni chcieliby wiedzieć, kto jest autorem pracy. Jeżeli masz jakieś uwagi nt. swojej pracy prześlij je również.

(C) Sasha, Gliwice 2001-2009. Wszystkie dokumenty w Grocie Cienia objęte są prawem autorskim. Publikowanie ich na innych stronach netu tylko za wyraźną zgodą autorów.